Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Robotnik leśny
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0390
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac w lesie: nasiennictwo, szkółkarstwo, zbieranie owoców i szyszek drzew, wyjmowanie sadzonek, ich sortowanie, dołowanie, ręczne sadzenie nasionek przy zalesieniu, grodzenie upraw i młodników przed zwierzyną, wykładanie i korowanie pułapek na owady szkodliwe, wykaszanie trawy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik leśny (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wyk. bez znaczenia, min. 1,5 roku doświadczenia, umiejętność obsługi wykaszarki oraz piły spalinowejPraca pon.-pt. 7-15Miejsce pracy: teren powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego (lasy)

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-04-23

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

wg stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

2024-04-23

Robotnik gospodarczy

Sprzatanie terenów, praca na terenie miasta Nysy. Wymagania konieczne:...