Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Referent
Miejsce pracy: Bierawa
Numer: StPr/24/0436
OBOWIĄZKI:
PRACE BIUROWE, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, OBSŁUGA SEKRETARIATU, KONTAKT Z KLIENTEM, POMOC W BIBLIOTECE, POMOC W ORGANIZACJI IMPREZ KULTURALNYCH, POMOC W ARCHIWUM ZAKŁADOWYM, BIEŻĄCA POMOC W PRACY BIUROWEJ I DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ INSTYTUCJI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, UCZCIWOŚĆ, CIEKAWOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ POWIERZONYCH ZADAŃ, DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Miejsce pracy:

Bierawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

wczoraj

Referent ds. kadrowo-płacowych

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

OBSŁUGA PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z ZATRUDNIANIEM PRACOWNIKÓW, PROWADZENIE...

wczoraj

Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców

WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW, OBSŁUGA PROCESÓW...