Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Referent ds. prac biurowych
Miejsce pracy: Większyce
Numer: StPr/24/1022
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA BIURA (KORESPONDENCJA E-MAILOWA ORAZ TRADYCYJNA, OBSŁUGA KOMPUTERA ORAZ URZĄDZEŃ BIUROWYCH), OBSŁUGA KLIENTÓW (ODBIERANIE TELEFONÓW, PRZYJMOWANIE KLIENTÓW ORAZ PRZYJMOWANIE ZLECEŃ), SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI (PRZYGOTOWANIE FAKTUR DLA KSIĘGOWEJ, SKANOWANIE ORAZ KOPIOWANIE DOKUMENTÓW, WYPISYWANIE WNIOSKÓW, SPORZĄDZANIE LISTY OBECNOŚCI PRACOWNIKÓW), BUDOWANIE POZYTYWNYCH RELACJI Z KLIENTEMI ORAZ FIRMAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE MINIMUM SREDNIE, PRAWO JAZDY KAT. B, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM W MOWIE I PIŚMIE)

Miejsce pracy:

Większyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-10-11

Referent ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

opolskie/ Prudnik

Prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące...

2024-10-11

Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW, OBSŁUGA PROCESÓW...