Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Referent ds. kadrowo-płacowych
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/1272
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z ZATRUDNIANIEM PRACOWNIKÓW, PROWADZENIE EWIDENCJI PRACOWNIKÓW, SPORZĄDZANIE UMÓW, WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU WE WSPÓŁPRACY Z DZIAŁEM LEGALIZACJI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ EXCELA (MS OFFICE), ZAANGAŻOWANIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, CHĘĆ NAUKI I ROZWOJU, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

wczoraj

Referent ds. zatrudnienia i legalizacji cudzoziemców

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

WERYFIKACJA LEGALNOŚCI POBYTU I PRACY CUDZOZIEMCÓW, OBSŁUGA PROCESÓW...

wczoraj