Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Recepcjonista
Miejsce pracy: Pawłowice (pow. oleski, gm. Gorzów Śląski), Pawłowice
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na zakwaterowanie, przyjmowanie gości, przydzialenie gości, prowadzenie rachunków związanych z pobnytem gości w hotelu, obsługa urządzeń telekomunikacyjnych, terminala płatniczego, kasy fiskalnej,; utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP p.poż i sanitarno-higienicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pawłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Opole

wg wniosku Wymagania inne:

2024-04-11

Recepcjonistka / Recepcjonista

Praca.pl Sp. z o.o.

Zadania: Kompleksowa obsługa recepcji Koordynowanie obiegu i ewidencja...