People make places
Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Opole
ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.
Zakres obowiązków:
  • Organizowanie pracy recepcji.
  • Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących.
  • Rezerwacja salek konferencyjnych.
  • Przygotowywanie identyfikatorów dla gości.
  • Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku.
  • Zgłaszanie usterek maszyn vendingowych.
  • Awizacje.
  • Rozliczanie obiegówek.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13-17 + ewentualne zastępstwa
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

Powiązane tagi:

2024-07-13

Administrator recepcji

ISS Facility Services Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Zakres obowiązków: Obsługa administracyjna recepcji, Obsługa rozmów...

2024-05-15

Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu