Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Źlinice
Zakres obowiązków
  • realizacja polityki sprzedażowej i założonych celów sprzedażowych firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i nawiązanie długotrwałych relacji
  • regularne raportowanie aktywności sprzedażowych
  • gromadzenie informacji o lokalnym rynku i uzupełnianie handlowych baz danych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania
  • determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • umiejętności w zakresie prezentacji produktowych
  • silna motywacja do działania i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • praca mobilna, prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w obsłudze klienta/ sprzedaży w terenie
  • wykształcenie min. średnie
  • wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w miłej atmosferze w przyjaznym, dynamicznym zespole
  • wsparcie w okresie wdrożenia
  • komputer/ telefon służbowy

Opis firmy

Producent Stolarki PCV I AL Bewi stworzył oczyszczacz powietrza, który oczyszcza powietrze z zewnątrz do wewnątrz. Urządzenie jest montowane na ścianie z ciągłym dostępem do świeżego powietrza. Urządzenie ma autorski system filtracji, który został stworzony i przebadany razem z polskimi naukowcami. Urządzenie idealnie znajdzie zastosowanie w żłobkach, przedszkolach, przychodniach, biurach oraz gospodarstw domowych.

Powiązane tagi:

wczoraj

Pofam Poznań sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Opis stanowiska nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem...

2024-10-24

Przedstawiciel handlowy

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

opolskie/

Doradztwo w zakresie oferowanych produktów Obsługa klientów...