Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Pracownik wykonujący prace proste
Miejsce pracy: Żędowice
Numer: StPr/24/0637
OBOWIĄZKI:
- prace związane z ubojnią drobiu, - organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP i weterynaryjnymi ,- gotowośc do pracy na jedną zmianę od 15.00 do 23.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność ze względu na popołudniowe godziny pract tj. 15.00 - 23.00

Wymagania inne:

doświadczenie w pracach związanych z ubojnią drobiu; wstępne szkolenie BHP

Miejsce pracy:

Żędowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Powiązane tagi:

2024-09-05

Palacz pieców zwykłych - pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

opolskie/ Olesno

Obsługa kotła CO niskociśnieniowego, prace porządkowe. Praca dwuzmianowa w...

2024-09-05

Staż - robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...