Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0936
OBOWIĄZKI:
Pakowanie produktów gotowych, kontrola jakości pakowania wyrobu, utrzymywanie porządku w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP, umiejętność pracy zespołowej, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na produkcji - mile widziane, książeczka sanitarno-epidemiologiczna - wymóg konieczny, chęci do pracy, dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 450 do 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-25

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Dobrzeń Wielki

Praca na produkcji bram, drzwi, proste prace produkcyjne Wymagania konieczne:...

2024-10-24

opolskie/ Kotórz Mały

Praca przy produkcji wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa /...