Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1182
OBOWIĄZKI:
prace przy produkcji elementów metalowych / praca trzyzmianowa i w dni wolne, 40 godzin tygodniowo (160 godzin miesięcznie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność organizacji na stanowisku pracy
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Mile widziane: dokładność, umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, terminowość, dobra organizacja.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

wczoraj

opolskie/ Kotórz Mały

Praca przy produkcji wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa /...

2024-10-20

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie/ Głubczyce

obsługa maszyn i urządzeń, montaż zbiorników/ogrzewaczy Wymagania...