Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/1021
OBOWIĄZKI:
Prace magazynowe, pomoc przy rozładunku towaru, układanie towaru na regałach sklepowych, dbanie o porządek w magazynie, prace porządkowe na terenie sklepu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe, komunikatywność, doświadczenie w branży spożywczej, umiejętność w pracy zespole, rzetelność, dyspozycyjność, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-24

Operator wózka widłowego, Magazynier

Stegu Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy: doświadczenia w...

2024-10-19

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

opolskie/ Krapkowice

PRACOWNIK MAGAZYNU Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...