Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0937
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózków widłowych, kompletacja towaru, właściwe rozmieszczenie towaru na magazynie, odpowiednie zabezpieczenie składowanego towaru w magazynie, utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Przestrzeganie zasad BHP. Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, uprawnienia na wózek widłowy UDT, książeczka sanitarno-epidemiologiczna -wymóg obligatoryjny, doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane, chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 750 do 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-24

Operator wózka widłowego, Magazynier

Stegu Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy: doświadczenia w...

2024-10-19

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

opolskie/ Krapkowice

PRACOWNIK MAGAZYNU Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...