Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki
Numer: StPr/24/1292
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego do przemieszczania towarów w magazynie zgodnie z określonymi procedurami i instrukcjami bezpieczeństwa, Prowadzenie operacji załadunkowych i rozładunkowych zgodnie z harmonogramem, Utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu, Współpraca z innymi pracownikami magazynu w celu efektywnego realizowania zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dobrzeń Wielki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 31,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

wczoraj

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie/ Niekazanice

Przyjmowanie i wydawanie towaru, pakowanie na wysyłkę. Wymagania konieczne:...

wczoraj

Magazynier

Blattin Polska Sp. z o.o.

opolskie/ Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka

WYMAGANIA: dyspozycyjność, motywacja i zaangażowanie w wykonywane...