Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0649
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie terenu wokół budynku firmy. Koszenie, zbieranie skoszonej trawy, grabienie. Utrzymywanie w czystości parkingu. Wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach powierzonego zakresu czynności. Porą zimową odśnieżanie placu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, zaangażowanie, umiejętności manualne.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-22

Pracownik fizyczny

opolskie/ Korfantów

wg stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

2024-10-19

Zbieraczka pieczarek

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

Zbieranie pieczarek , usuwanie pozostałości po zbiorze ,sprzątanie miejsca...