Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kowale (pow. oleski, gm. Praszka), Kowale
Numer: StPr/24/0241
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta. Projektowanie na programie Palette CAD. Obsługa programu maestro do maszyny CNC. Rozkrój projektów. Zamawianie materiałów do produkcji mebli. W szczególnych przypadkach obsługa klienta w miejscu zamieszkania.Wymagana umiejętność obsługi programów do projektowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kowale

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

wczoraj

Technik prac biurowych w wydziale organizacyjnym

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

WPROWADZANIE KORESPONDENCJI PRZYCHODZĄCEJ W POSTACI TRADYCYJNEJ I...

2024-10-18

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

opolskie/ Kluczbork

- prace biurowe, realizacja projektów, realizacja celów statutowych...