Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Pomocnik palacza wodnych rusztowych kotłów centralnego ogrzewania
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/0672
OBOWIĄZKI:
Pomoc palacza, drobne naprawy, prace zwiazane z czyszczeniem kotłów, nadzorowanie taśmociągów transportujących, prace porządkowe na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe, sumienność, punktualność.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

2024-10-19

Zbieraczka pieczarek

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

Zbieranie pieczarek , usuwanie pozostałości po zbiorze ,sprzątanie miejsca...

2024-10-19

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Grudynia Wielka

KOSZENIE TRAWY, DBAŁOŚĆ O ZIELEŃ, UZUPEŁNIANIE PELETU W KOTLE, CZYSZCZENIE...