Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pomocnik biblioteczny
Miejsce pracy: Dziergowice
Numer: StPr/24/0632
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie nowych podręczników i książek do komputera, rozpoznanie potrzeb biblioteki, szczególnie pod kątem nowych lektur, wprowadzanie lektur do komputera, oprawianie książek, renowacja podniszczonych egzemplarzy, zakładanie kart czytelniczych, prowadzenie metryczki książki, pomoc w prowadzeniu zajęć bibliotecznych, wykonywanie dekoracji oraz pomoc w konkursach organizowanych przez bibliotekę
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocnik biblioteczny (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, osoba komunikatywna, operatywna, cierpliwa, zdyscyplinowana, opanowana, dyspozycyjna i kreatywna, posiadająca zdolności plastycznePraca pon.-pt. 7-15

Miejsce pracy:

Dziergowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-09-08

Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Grodków

obsługa czytelników, rejestrowanie podstawowych transakcji bibliotecznych,...

2024-06-03

Staż - pomocniczy pracownik biblioteki

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...