Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pomocniczy robotnik w gospodarstwie sadowniczym
Miejsce pracy: Popielów
Numer: StPr/24/1114
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gleby do sadze4nia drzew i krzewów, tj. oranie, grabienie ziemi, itp., przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych upraw sadowniczych w zakresie nawożenia, przesadzania, przycinania (formowania), podlewania, wykonywanie prac związanych ze zbieraniem/zrywaniem i wstępnym sortowaniem, zwożenie do przechowalni i magazynowanie płodów, wykonywanie prac w zakresie przetwarzania upraw i przygotowywania ich do sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Popielów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-10-23

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

prace porządkowe przy usuwaniu skutków powodzi Wymagania konieczne:...

2024-10-23

Robotnik placowy

Prace porządkowe na terenie firmy: koszenie trawy, zamiatanie, odśnieżanie....