Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Pomocniczy robotnik przemysłowy
Miejsce pracy: Gronowice
Numer: StPr/24/0372
OBOWIĄZKI:
Przenoszenie i przewożenie surowców, matyeriałów, sprzętów, części na miejsce prowadzenia prac, wykonywanie prostych powtarzalnych czynności montażu podzespołów, przygotowanie materiałów i narzędzi do produkcji, przygotowanie narzędzi do czyszczenia, mycia i czyszczenie sprzętów wykorzystywanych w produkcji, montaż gotowych elementów u klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gronowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-09-11

Pracownik pomocniczy przy produkcji rękawiczek

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

Proste czynności przy produkcji rękawic: obcinanie nici, wywracanie rękawic....

2024-09-09