Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Pomocniczy robotnik polowy
Miejsce pracy: Kamionek
Numer: StPr/24/0433
OBOWIĄZKI:
Wykonuje prace przygotowujące glebę pod uprawę roślin; sadzi rozsady i bulwy roślin; przeprowadza zabiegi pielęgnacyjne; dokonuje zbiorów płodów rolnych w gospodarstwach o różnych profilach upraw: posługuje się prostymi ręcznymi i mechanicznymi narzędziami; wykonuje prace porządkowe na terenie gospodarstwa rolnego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : język hiszpański na poziomie A2 ułatwi komunikację między pracownikami, wymagana sprawność fizyczna i gotowość do pracy

Miejsce pracy:

Kamionek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Powiązane tagi:

2024-10-25

Pomocniczy robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

opolskie/ Olesno

Prace przy remontach, budowach dróg i mostów, wykonywanie robót drogowych i...

2024-10-23

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

prace porządkowe przy usuwaniu skutków powodzi Wymagania konieczne:...