Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pomocniczy robotnik polowy
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0754
OBOWIĄZKI:
Nawadnianie gleby pod uprawy, wykonywanie prac pielęgnacyjnych gleby tj. bronowanie, obredlanie, wałowanie, posługiwanie się ręcznymi narzędziami i maszynami w zależności od rodzaju produkcji roślinnej: łopatami, motykami, widłami, grabiami oraz mechanicznymi: pługami, siewnikami, sadzarkami itd.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wyk. brak, predyspozycje do pracy fizycznej, dyspozycyjność do pracy w różnych miejscach według zleceńMiejsce pracy: teren powiatu kędzierzyńsko kozielskiego + według zleceń na terenie RPPraca pon.-sob. 5-16 (godziny ramowe) różne godziny pracy zależne od warunków atmosferycznych oraz zleceń

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

wczoraj

Pomocniczy robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

opolskie/ Olesno

Prace przy remontach, budowach dróg i mostów, wykonywanie robót drogowych i...

2024-10-23

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

prace porządkowe przy usuwaniu skutków powodzi Wymagania konieczne:...