Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Opiekun
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0348
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług mieszkańcom Domu zgodnie ze standardami ujętymi w obowiązujących przepisach w zakresie potrzeb bytowych i opiekuńczychSłużenie pomocą mieszkańcomw poruszaniu się po domu, wychodzenie na spacery, dokonywanie zakupów-podawanie mieszakańcom posiłków-pomoc w ubieraniu mieszkańców niepełnosprawnych-dokładanie wszelkich starań w celu osiągnięcia maksymalnego stopnia aktywności mieszkańców w zakresie wykorzystania czasu wolnego , nawiązywanie kontaktów interpersonalnych oraz uczestniczenie w zajęciach zoorganizaowanychpomaganie nowo przyjętym mieszkańcom w ich adaptacji do nowych warunków życiowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, opiekun w DPS

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku