Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich
Opiekun osoby starszej
Miejsce pracy: Kadłub
Numer: StPr/24/0026
OBOWIĄZKI:
Zgodny z przedłożonym programem stażu przez Organizatora tj. Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi, 47-175 Kadłub, ul. Zamkowa 5, Kontakt: 77 463 63 37, lub 507 802 676, e-mail: dpskadlub2@go2.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kadłub

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

Powiązane tagi:

2024-10-14

Opiekunka osób starszych

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Grudynia Wielka

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI, KARMIENIE OSÓB STARSZYCH, PRZEBIERANIE OSÓB...

2024-08-28

Staż - opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Dobrzeń Wielki

pon- pt od 7-11 do 15-19sobota OD 7-11 DO 15-19 Wymagania konieczne:...