Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Opiekun osób starszych
Miejsce pracy: Landzmierz
Numer: StPr/24/0229
OBOWIĄZKI:
OPIEKA NAD PODOPIECZNYMI CENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI OSTOJA GIZELA ŁEŚKO, WYKONYWANIE CZYNNOŚCI PIELĘGNACYJNYCH, PODAWANIE POSIŁKÓW, KARMIENIE PODOPIECZNYCH, TOALETA OSÓB, POMOC PRZY ZAŁATWIENIU POTRZEB FIZJOLOGICZNYCH, PROFILAKTYKA PRZECIWODLEŻYNOWA, AKTYWIZACJA CHORYCH, ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO, WYKONYWANIE PRAC PORZĄDKOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

KOMUNIKATYWNOŚĆ, EMPATIA WZGLĘDEM OSÓB STARSZYCH I CHORYCH, CIERPLIWOŚĆ, POZIOM WYKSZTAŁCENIA - OPIEKUN MEDYCZNY LUB OSOBY STARSZEJ, JEDNA ZMIANA PN-PT 9:00 - 17:00

Miejsce pracy:

Landzmierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-10-14

Opiekunka osób starszych

opolskie/ Grudynia Wielka

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI, KARMIENIE OSÓB STARSZYCH, PRZEBIERANIE OSÓB...

2024-08-28

Staż - opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Dobrzeń Wielki

pon- pt od 7-11 do 15-19sobota OD 7-11 DO 15-19 Wymagania konieczne:...