Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Opiekun kolonii
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1143
OBOWIĄZKI:
opieka nad uczestnikami kolonii, przeze wszystkim towarzyszenie w podróży , odprawa lotniskowa, organizowanie czasu wolnego na obozie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia opiekuna kolonijnego, biegła znajomość języka niemieckiego i serbskiego; umiejętność animacji, organizacji czasu wolnego uczestnikom , komunikatywność

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 324 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-09-08

Staż - pomoc nauczyciela

opolskie/ Opole

pon. - pt. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

2024-08-08

pon- pt 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...