Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Opiekun gospodarstwa
Miejsce pracy: Kromołów
Numer: StPr/24/0759
OBOWIĄZKI:
PRACE ZWIĄZANE Z PROWADZENIEM KURNIKA, SPRZEDAŻ JAJ, OPIEKA NAD ŻYWIENIEM KUR, KONTAKT Z WETERYNARZEM, DEZYNFEKCJA, NAŚWIETLANIE JAJ PROMIENIAMI UV, ZAOPATRYWANIE PRZEDSZKOLI I INNYCH PLACÓWEK W JAJKA, WYSTAWIANIE FAKTUR, KORESPONDENCJA Z KONTRAHENTAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA, PRAWO JAZDY KAT. B

Miejsce pracy:

Kromołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-10-13

Pomocniczy pracownik w hodowli zwierząt

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

Pojenie cieląt, zamiatanie, wyrzucanie obornika, karmienie krów. Wymagania...

2024-09-26

Robotnik oczyszczania miasta

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

ZAMIATANIE ULIC MIEJSC PUBLICZNYCH, SPRZĄTANIE CHODNIKÓW, PRZYSTANKÓW,...