Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Operator produkcji
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0798
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i przygotowywanie wsadu przeznaczonego do obróbki cieplnej, załadowywanie detali na stelaże do obróbki cieplnej, prowadzenie procesów obróbki cieplnej zgodnie z technologią, nadzorowanie przebiegu procesu obróbki, kontrolowanie i rejestrowanie jego parametrów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wyk. brak lub niepełne podstawowe, dyspozycyjność do pracy na III zmiany, odpowiedzialnośćPraca pon.-pt. 6-14, 14-22, 22-6

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-08-30

Staż - pracownik linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Dobrzeń Mały

pon- pt 7-15 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

2024-08-27

Młodszy operator maszyny produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich

opolskie/ Kolonowskie

obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...