Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Operator maszyn- team leader
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1997
OBOWIĄZKI:
Obsługa stanowisk zrobotyzowanych, praca na zgrzewarkach, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o ergonomię i bezpieczeństwo. Nadzorowanie pracy innych podległych mu pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Umiejętność kierowania zespołem pracowników
Uprawnienia: znajomość branży automotive

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera, Microsoft Office. Mile widziana znajomość jęz. rozyjskiego, ukraińskiego,białoruskiego w związku ze współpracą i zarzadzaniem podległymi pracownikami pochodzenia białoruskiego i ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-10-22

Operator ładowarki

Silva Sp. z o.o.

opolskie/ Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku Obsługa ładowarki i rębaka Załadunek surowca...

2024-10-22

Operator żurawia

Zadania na stanowisku: Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego Rozładunek...