Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Ogrodnik
Miejsce pracy: Chróścina
Numer: StPr/24/0763
OBOWIĄZKI:
układanie trawy w rolce, realizacja terenów zielonych, zakładanie ogrodów, pielęgnacja ogrodów i zieleni, montaż systemów nawadniających, praca wg zleceń na terenie Opola oraz powiatu opolskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wymagana znaj. j angielsjkiego, ponieważ pracownicy posługują się w j. angielskim

Miejsce pracy:

Chróścina

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-04-16

Ogrodnik terenów zielonych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Głuchołazy

wg programu Wymagania inne: wymagania: wykształcenie bez...

2024-04-01