Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Nauczyciel tyflopedagog
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0811
OBOWIĄZKI:
Praca dla nauczyciela współorganizującego kształcenie oraz prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z uczniem słabo widzącym. 17 godzin tygodniowo. Wynagrodzenie zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego, proporcjonalnie do wymiaru etatu, dodatek za wysługę lat.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (magisterskie) z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku pedagogika specjalna (tyflopedagogika).

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 788 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

dzisiaj

Online English teacher for kids with Polish language

AllRight

opolskie/

Why All Right? Flexible working schedule, which you choose on your own: full...

wczoraj

Nauczyciel / Korepetytor

Superprof

opolskie/ Opole

Poszukujemy pracowników dydaktycznych w całej Polsce , do prowadzenia...