Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Miejsce pracy: Chwiły
Numer: StPr/24/0288
OBOWIĄZKI:
Praca z płytami gipsowo-kartonowymi, stawianie ścianek działaowych, wykonywanie prac glazurniczych podadzkowych i malarsko-tapicerskie, praca z różnymi materiałami budowlanymi (wapno, cement, zaprawy klejowe, szpachle gipsowe), dbanie o porządek na stanowisku pracy, kontakt z inwestorem budowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chwiły

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Powiązane tagi:

2024-10-24

Monter

QUBICAAMF POLAND sp. z o o.

opolskie/

Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po...

2024-10-18

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

opolskie/ Twardawa

Prace przy suchej zabudowie wnętrz Wymagania konieczne: Wykształcenie:...