Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Monter mebli (pomocnik montera mebli)
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
zawód: monter mebli: 821902, nazwa stanowiska: pomocnik montera mebli.Rodzaj pracy wykonywanej:Praca na stanowisku pomocnika montażysty mebli. Nauka pracy przy montażu, produkcji, planowaniu i projektowaniu mebli na wymiar. Obsługa komputera w zakresie projektowania mebli.Preferowane kwalifikacje: wykształcenie średnie (pokrewne: informatyka).Staż pracy w zawodzie: nie wymagany -osoba do przyuczenia na stanowisku.Umiejętnościspecjalności: obsługa komputera, elektronarzędzi.Uprawnienia kursy: ----Inne wymagania: dyspozycyjność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter mebli
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

dzisiaj

Monter

QUBICAAMF POLAND sp. z o o.

opolskie/

Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po...

2024-10-18

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

opolskie/ Twardawa

Prace przy suchej zabudowie wnętrz Wymagania konieczne: Wykształcenie:...