Grow with us.
Worldwide.

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu,  posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie)

Obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn.
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym.
  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.
  • Kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze.
  • Prowadzenie książki ruchowej.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. zawodowe kierunek mechanika.
  • Wytrwałość, zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Dodatek za brak absencji (L4,nieobecność nieusprawiedliwiona, urlop bezpłatny).
  • Nagroda uznaniowa.
  • Dofinansowanie do żłobka/przedszkola.
  • Karnet na basen.

Powiązane tagi:

wczoraj

Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup

opolskie/ Skarbimierz

Do Twoich zadań należeć będzie: Zapewnienie ciągłości pracy maszyn,...

2024-05-02

Mechanik Utrzymania Ruchu

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

opolskie/ Opole

Zakres obowiązków: Utrzymanie urządzeń i linii produkcyjnych w wymaganym...