Mechanik wózków widłowych
Miejsce pracy: Skarbimierz
Opis stanowiska:
  • Naprawy i kontrola techniczna wózków widłowych,
  • Analizowanie i naprawianie usterek,
  • Dokumentowanie pracy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w naprawach mechanicznych,
  • Średnie lub zawodowe wykształcenie techniczne,
  • Znajomość mechaniki, hydrauliki, elektrotechniki,
  • Organizacja, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
Mile widziane:
  • UDT, SEP, doświadczenie z różnymi markami wózków.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę stacjonarną,
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia,
  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • Narzędzia, ubrania ochronne, prywatna opieka zdrowotna,
  • Dodatkowe benefity, np. karta sportowa, ubezpieczenie, doradztwo prawne, wsparcie edukacji.

Powiązane tagi:

2024-08-27

Technik Serwisu Urządzeń Chłodniczych i Kawowych

Solutions 4 You Sp. z o.o.

opolskie/

Jesteś idealnym kandydatem jeśli posiadasz: Doświadczenie w serwisowaniu...

2024-07-26

Mechanik stacjonarny wózków widłowych

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

opolskie/ Skarbimierz

Zadania: Praca stacjonarna Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych...