Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Mechanik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Opole
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie sprawnego działania maszyn i linii produkcyjnych,
  • Kontrola stanu technicznego wyposażenia i przestrzeni pracy,
  • Naprawy, dbanie o stan techniczny i smarowanie maszyn,
  • Regularne przeglądy urządzeń,
  • Dostosowywanie maszyn do różnych zadań produkcyjnych,
  • Współpraca z zespołem technicznym przy instalacji i uruchamianiu maszyn.
Wymagania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki,
  • Zaangażowanie i dbałość o detale,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Mile widziane:
  • Uprawienia SEP do 1 kV
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szkolenia.

Powiązane tagi:

2024-10-14

KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

opolskie/ Strzelce Opolskie

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (woj. opolskie) Obowiązki: Zapewnienie...

2024-10-05

Mechanik