Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1318
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie napraw zgodnie z technologią naprawy. Obsługa urządzeń warsztatowych. Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność organizacji na stanowisku pracy

Wymagania inne:

Dyspozycyjność. Mile widziane: dokładność, sumienność, terminowość.Umiejętność korzystania z różnego rodzaju elektroniki pomiarowej. Zaangażowanie w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych.

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-10-22

Silva Sp. z o.o.

opolskie/ Strzelce Opolskie

Główne obowiązki: Naprawy, remonty, konserwacje: samochodów ciężarowych,...

2024-10-21

opolskie/ Boguszyce (pow. opolski, gm. Prószków), Boguszyce

Bieżące przeglądy samochodów, czynności konserwacyjne, czynności...