Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Masażysta - masażystka
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/24/1517
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masaży (w tym tajskich/ balijskich) zgodnie ze zleceniem i procedurą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Wykonywanie masażu relaksacyjnego

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : umiejętność wykonywania masażu (kurs masażu lub wcześniejsze doświadczenie zawodowe)[Inne] : Wymagane umiejętności w wykonywaniu co najmniej podstawowych masaży (dobrowolnych). Przyszły pracownik zostanie przeszkolony z masaży tajskich lub balijskich (w zależności od potrzeb).

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Powiązane tagi:

2024-10-21

Masażysta masażu tajskiego

opolskie/ Opole

Wyjaśnianie zasad i podstaw różnych technik wykonywania tajskiego masażu;...

2024-09-08