Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Magazynier/operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/1039
OBOWIĄZKI:
Kierowanie wózkami jezdniowymi podnośnikowymi z mechanicznym napędem podnoszenia. Praca w systemie zmianowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: Magazynier z Obsługą Wózka Widłowego

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-25

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie/ Niekazanice

Przyjmowanie i wydawanie towaru, pakowanie na wysyłkę. Wymagania konieczne:...

2024-10-25

Magazynier

Blattin Polska Sp. z o.o.

opolskie/ Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka

WYMAGANIA: dyspozycyjność, motywacja i zaangażowanie w wykonywane...