Blattin Polska Sp. z o.o., producent pasz dla zwierząt hodowlanych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka
Nr ref.: 11/2024
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność,
  • motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych UDT,
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
  • mile widziane wykształcenie średnie.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • realizacja podstawowych procesów magazynowych,
  • rozładunki, załadunki samochodów,
  • rozkładanie towarów,
  • kompletowanie zamówień,
  • pakowanie i etykietowanie,
  • dbałość o porządek i czystość w magazynie,
  • kontrola wizualna opakowań od dostawców.
GWARANTUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji.
  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i jego Rodziny; ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny: m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne,
  • bony żywieniowe.

Benefity:

  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą i świadczenia świąteczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna Opieka Medyczna dla Pracownika i jego Rodziny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Pełna treść Klauzuli informacyjnej https://blattin.pl/kariera/ Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Powiązane tagi:

dzisiaj

Magazynier

Silva Sp. z o.o.

opolskie/ Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów...

wczoraj

Magazynier

IFM ECOLINK

opolskie/ Opole

Nasze wymagania Uprawnienia : Uprawnienia na wózki widłowe UDT I WJO...