Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Magazynier
Miejsce pracy: Krzyżowice (pow. brzeski, gm. Olszanka), Krzyżowice
Numer: StPr/24/0512
OBOWIĄZKI:
MagazynierRodzaj pracy wykonywanej: przyjmowanie i wydawanie towaru, obróbka towaru / elementów drewnianych do zbrojeń szalunków, szpalet, utrzymanie porządku w miejscu pracy.Wykształenie: zawodowe,Staż pracy: ----Umiejętności i specjalności:----Uprawnienia:-----Inne wymagania:-----
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzyżowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

wczoraj

Magazynier / Operator wózka widłowego

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem...

2024-10-15

Magazynier

Silva Sp. z o.o.

opolskie/ Strzelce Opolskie

Zadania na stanowisku: Praca na magazynie części zamiennych i materiałów...