Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Magazynier
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0763
OBOWIĄZKI:
PRZYJMOWANIE, ROZPAKOWYWANIE ORAZ SPRAWDZENIE POD WZGLĘDEM ILOŚCI MATERIAŁÓW TYPU: TKANINA, DZIANINA, PAPIER ORAZ DODATKI KRAWIECKIE LUB INNE ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ, ODBIÓR WYROBÓW GOTOWYCH I PRZYJĘCIE ICH NA STAN MAGAZYNOWY, KOMPUTEROWE PROWADZENIE DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ, PAKOWANIE TOWARU DO PACZEK ZGODNIE Z FAKTURĄ I PRZEKAZANIE FIRMOM PRZEWOZOWYM DO DOSTARCZENIA KONTRAHENTOM, DBAŁOŚĆ O PORZĄDEK I CZYSTOŚĆ W MAGAZYNIE, ZBIERANIE I SEGREGOWANIE PAPIERU, ŚCINKÓW MATERIAŁOWYCH ORAZ INNYCH ODPADÓW POPRODUKCYJNYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

CHĘĆ DO PRACY, BRAK PRZECIWSKAZAŃ DO PRACY FIZYCZNEJ, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-10-25

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie/ Niekazanice

Przyjmowanie i wydawanie towaru, pakowanie na wysyłkę. Wymagania konieczne:...

2024-10-25

Magazynier

Blattin Polska Sp. z o.o.

opolskie/ Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka

WYMAGANIA: dyspozycyjność, motywacja i zaangażowanie w wykonywane...