Ogłoszenie numer: 9004813, z dnia 2024-05-14

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Osowiec, k-Opola

Opis stanowiska

  • Rozładunek, załadunek, dostarczenie towaru na stanowiska produkcyjne,
  • Kompletacja towaru,
  • Przyjmowanie materiałów do magazynu,
  • Wydawanie materiałów na produkcję,
  • Transport wewnętrzny materiałów,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji.

Wymagania

  • Znajomość obiegu dokumentacji magazynowej,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Rzetelność i dokładność,

  • Dyspozycyjność.

Wykształcenie: min. zawodowe.

Inne:

Uprawnienia : na wózek widłowy i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Powiązane tagi:

2024-05-16

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

wg. programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

2024-05-16

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Nowa Wieś Mała