Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Magazynier
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/0475
OBOWIĄZKI:
PRZYJMOWANIE DOSTAW, WYDAWANIE TOWARU Z MAGAZYNU, PRACA Z KOMPUTEREM, PROWADZENIE DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ, BEZPIECZNE ROZMIESZCZANIE TOWARÓW W MAGAZYNIE, MONITOROWANIE STANÓW MAGAZYNOWYCH, DBANIE O ŁAD I PORZĄDEK W POMIESZCZENIU MAGAZYNOWYM, OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO, OBSŁUGA MASZYNY BARWIĄCEJ, PRACE ZWIĄZANE Z ZAŁADUNKIEM I WYŁADUNKIEM TOWARÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

KOMUNIKATYWNOŚĆ, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA SZYBKICH I TRAFNYCH DECYZJI, SAMODZIELNOŚĆ, WYTRWAŁOŚĆ, PREDYSPOZYCJA DO NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, PRAWO JAZDY KAT B

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Powiązane tagi:

2024-05-16

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Nysa

wg. programu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...

2024-05-16

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

opolskie/ Nowa Wieś Mała