Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Kucharz ajurwedyjski
Miejsce pracy: Sulisław (pow. brzeski, gm. Grodków), Sulisław
Numer: StPr/24/0355
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie posiłków zgodnie z tradycjami ajurwedyjskimi i standardami hotelu pięciogwizadkowego.Przygotowywanie zapotrzebowania i zamówień w artykuły spożywcze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: KUCHNIA AJURWEDYJSKA
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

SPECJALNOŚĆ KUCHNI AJURWEDYJSKIEJ

Miejsce pracy:

Sulisław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

wczoraj

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Pokrzywna

wg.programu Wymagania inne: WYMAGANIA: wykształcenie min. średnieKANDYDAT:...

2024-04-28

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie/ Kędzierzyn-Koźle

PRAWIDŁOWE I ZGODNE Z RECEPTURĄ PRZYRZĄDZANIE POSIŁKÓW, UTRZYMANIE W...