Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Księgowa/księgowy
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/24/0761
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych. Księgowanie dokumentów finansowych, czynności związane z zamykaniem okresów sprawozdawczych. Sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych. Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych i pakietów konsolidacyjnych. Przygotowywanie sprawozdań GUS i NBP, przygotowywanie zestawień i raportów księgowych. Efektywna komunikacja z klientami i pracownikami, utrzymywanie kontaktów z urzędami skarbowymi. Wprowadzenia i rozliczanie wyciągów bankowych. Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy.

Miejsce pracy:

Nysa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-10-08

Księgowy

Izba Administracji Skarbowej w Opolu

opolskie/ Opole

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu...

2024-09-30

Starszy inspektor

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu

Warunki pracy Praca na III p. w siedzibie Urzędu. Narzędzia pracy:...