Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/24/0487
OBOWIĄZKI:
KosmetyczkaRodzaj wykonywanej pracy: kosmetyczka wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i zachowawczej. Praca polega na wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych dłoni (manicure) i stóp (pedicure) oraz obsługi sterylizatora.Wykształcenie: średnie,Staż pracy w zawodzie: nie wymagany - osoba do przyuczenia na stanowisku.Umiejętności i specjalności: dobra współpraca z klientem,Uprawnienia kursy: kursy kosmetyczne manicure i pedicure.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Powiązane tagi:

2024-10-24

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie/ Opole

Wykonywanie stylizacji paznokci, manicure, pedicure, przedłużanie paznokci,...

2024-10-19

Stylistka rzęs

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

opolskie/ Paczków

Profesjonalna stylizacja rzęs, modelowanie, doradztwo. Wymagania inne:...