VENS sp. z o.o. to firma specjalizująca się w outsourcingu usług inżynierskich, zarządzaniu, wsparciu i realizacji projektów inwestycyjnych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Opole
Zadania:
  • Pełne zarządzanie cyklem życia projektów inwestycyjnych (od pomysłu do finalizacji)
  • Efektywne kierowanie zespołem poprzez ścisłą kontrolę realizacji, jakości i deadlines
  • Analizy wykonalności oraz zarządzanie ryzykiem, zawsze z uwzględnieniem Standardów BHP i ochrony środowiska
  • Kreowanie rozwiązań, opracowywanie dokumentacji projektowej, pozwolenia
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami, i kooperacja z zewnętrznymi wykonawcami
  • Strategiczna komunikacja i umacnianie struktury w zespołach projektowych
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów inżynierskich
  • Techniczne wyższe wykształcenie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Praktyczna wiedza w kierowaniu zespołami projektowymi i nieustanna chęć rozwoju
  • Biegłość w narzędziach biurowych, AutoCAD i softach PM
  • Mile widziana znajomość GMP, CQV, PMI, IMPA, PRINCE2, Agile
Oferujemy:
  • B2B, umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Kartę Medicover Sport
  • Bezpłatny parking dla samochodów pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Opiekę konsultanta VENS

Powiązane tagi:

2024-07-03

VENS sp. z o.o.

opolskie/ Skarbimierz

Pełne zarządzanie cyklem życia projektów inwestycyjnych (od pomysłu do...

2024-04-08

Praca.pl Sp. z o.o.

opolskie/ Opole

Opis stanowiska: Planowanie i koordynowanie projektów inżynierskich,...