Ogłoszenie numer: 9005158, z dnia 2024-05-14

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Technologii

Miejsce pracy: Osowiec, k-Opola

Opis stanowiska

  • projektowanie procesów obróbki plastycznej – kucie matrycowe,
  • projektowanie narzędzi do obróbki plastycznej (matryce kuziennicze, oprzyrządowanie do okrawania)
  • zlecanie i nadzorowanie opracowywania technologicznych norm czasowych
  • wdrażanie zaprojektowanych procesów
  • opracowywanie i wdrażanie zmian w ramach doskonalenia procesów produkcyjnych
  • zapewnienie stosowania przez podległych pracowników aktualnych norm

Wymagania

  • umiejętność efektywnego zarządzania ludźmi
  • bardzo dobra organizacja prac
  • obsługa komputera
  • sumienność i skrupulatność
  • doświadczenie zawodowe: specjalista obróbki plastycznej metali, możliwość przyuczenia do specyfiki pracy
  • doświadczenie w pracy z programami NX CAD/CAM,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programami symulacyjnymi (SIMUFACT FORMING)
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Wykształcenie:
  • wyższe techniczne – obróbka plastyczna metali, pokrewne

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.