Kierowca - Operator żurawia samochodowego
Miejsce pracy: woj. opolskie
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie ciężarówki, obsługa żurawia przenośnego (załadunek, rozładunek);
  • Asystowanie przy pracach szalunkowych, zbrojarskich, betoniarskich;
  • Praca na wysokości przy konstrukcjach żelbetowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie z dźwigami samochodowymi;
  • Uprawnienia UDT na żurawie (np. HDS);
  • Prawo jazdy kat. C, E, kwalifikacje zawodowe, karta kierowcy;
  • Elastyczność (praca w różnych lokalizacjach w Polsce).
  • Doświadczenie w pracach budowlanych lub kierowniczych - mile widziane
Oferujemy:
  • Stałą pracę, możliwość natychmiastowego startu;
  • Wynagrodzenie godzinowe, akordowe, premie;
  • Rekompensaty za nadgodziny, rozłąkę, świadectwa okolicznościowe;
  • Organizowany transport, finansowane zakwaterowanie;
  • Dofinansowanie do sportu, zdrowia, ubezpieczeń, pożyczki;
  • Rozwój zawodowy, narzędzia, odzież, imprezy integracyjne.

Powiązane tagi:

dzisiaj

Kierowca z uprawnieniami C / C+E

Victor Energy Sp. z o.o.

opolskie/

Opis stanowiska praca w delegacjach - Polska i zagranica, prowadzenie pojazdu...

2024-10-22

Kierowca C+E

Silva Sp. z o.o.

opolskie/ Strzelce Opolskie

Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów: Krótkie trasy do 200 km w...