Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Kelner/barman
Miejsce pracy: Otmuchów
Numer: StPr/24/1193
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, dbałość o wygląd Sali restauracyjnej, znajomość obowiązującego menu, doradzanie gościom w wyborze potraw, współpraca z pracownikami, przestrzeganie norm sanitarnych, dbałość o dobry wizerunek firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Otmuchów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Powiązane tagi:

2024-09-18

opolskie/ Otmuchów

Obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, dbałość o wygląd Sali...

2024-06-13

Barmanka - kelnerka

opolskie/ Nysa

wg. programu Wymagania inne: WYMAGANIA: b/zKANDYDAT: brakPROGRAM: FEOSTAŻ : 6...